Reel Endüstri A.Ş Misyonumuz ve Vizyonumuz

Reel Endüstriyel Kimyasallar Makine İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş  2000 yılında kurulmuştur. Öz kadromuzla Türkiye nin büyük endüstri ve sanayi  firmalarında çalışarak edindiğimiz bilgilerimizi ve deneyimlerimizi siz değerli dostlarımızla paylaşmaktan büyük bir onur duyacağımızı söyleyerek başlamak istedik.

Dünya nın ve Türkiye nin de büyük bir eksikliğinin olduğu TRİBOLOJİ konusunda sizleri bilgilendirmek ve aynı zamanda ÜLKE ekonomisine katkıda bulunmak yegane vazifemizdir.

Çok kısaca bahsetmek gerekirse

Tribology (Triboloji)  3 ana temel üzerine kurulmuş Sürtünme,Aşınma ve Yağlama konularını inceleyen Bilim ve Teknoloji dalıdır. Doğru yağlamanın yapılabilmesi, doğru miktarın uygulanabilmesi için ortam ve şartların durumu göz alınarak ürün (yağ) seçilmesi gerekmektedir. Örneğin oldukça fazla tüketilen Gres grubu ürünlerde iyi seçilen ürün bazen hayat kurtarır. Kullanılan gres in tüm TDS verilerinin kullanılacak aksam için uygun olması gerekir. Unutmayalım ki dünyanın en ünlü yağ üretici firmanın 100 ler ce çeşit ürünü vardır. Eğer genel olarak yapılan hata üzerine gidersek her yağı her aksamda kullanmaya kalkarsak hem binlerce hatta milyonlarca para harcadığımız makinelerimiz kullanılmaz hale gelir hemde üretim kaybımız ortaya çıkar ki bu ilerleyen zaman da müşteri kaybetmemize neden olur.

Kısacası biz REEL ENDUSTRİ A.Ş olarak hem bilgileri paylaşarak eğitimler vererek sonunda da kontroller yaparak dünya çapında birçok ünlü firmanın refranslarına sahip ürünlerimizi servis ediyoruz.

MOLYGRAPH  ürünleriyle Ana tedarikçi olarak Tüm Türkiye de tüm sektörlere

 

Nye Lubricants  Ürünleriyle Tüm sektörlerde BURSA ve ESKİŞEHİR de siz dostlarımıza hizmet vermekteyiz.

 

Bizimle İletişime Geçerek Triboloji Eğitimlerimizden Faydalanabilirsiniz.

Eskişehir den sonra BURSA daki yeni yerimizde de Endüstriyel madeni yağlar ve özel gresler konusunda hizmet vermeye başladık.

 

07.07.2020 Tarihinde  JUNHE TECNOLOGY  firması ile yaptığımız distribütörlük anlaşması kapsamında

 

 

  • Zinc flake coating
  • Full Automatic Dip Spin Coating machine
  • Tesis kurulumu yedek parça ve Teknik servis hizmetleri
  • Kaplama kimyasalları

Konularında işbirliği sözleşmesi imzalamıştır.

 

 

 

 

 

En Derin Saygılarımızla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir