Nye Yağlayıcıları, sentetik yağlayıcıların inovasyonunda, formülasyonunda ve üretiminde liderdir. Müşterilerinin en zorlu mühendislik zorluklarını çözmek için bütünlüğünü, kanıtlanmış tecrübesini ve derin teknik bilgisini birleştirir. Nye’nin yağlayıcıları çok çeşitli endüstrilerdeki ve uygulamalardaki ürünlere değer katar.

Müşterilerimiz arasında önde gelen otomotiv OEM tedarikçilerini saymaktan gurur duyuyoruz; dünyanın en büyük havacılık ve savunma müteahhitleri; markalı cihaz ve elektrikli el aleti şirketleri; önde gelen vakumlu ve temiz oda ekipman üreticileri; ve ortaya çıkan tıbbi cihaz ve yenilenebilir enerji endüstrilerindeki liderler.

Amerika’da üretilmiştir.
Nye, Fairhaven, Massachusetts merkezli, 180 çalışanı olan 50 milyon dolarlık bir satış şirketidir. 83.000 metrekarelik kompleksimizde Ar-Ge ve üretim laboratuvarları, temiz oda operasyonları, paketleme ve üretim hatları ve idari ofisler bulunmaktadır. Erişim alanımızı genişletmek için Amerika Birleşik Devletleri genelindeki ofisler ve stratejik olarak dünyadaki büyük pazarlara hizmet veren 28 kanal ortağı bulunmaktadır.

 

PFPE teknolojik özel yağlarda OTOMOTİV,HAVACILIK SANAYİ,SAVUNMA SANAYİ VE BİR ÇOK MAKİNE ÜRETİCİSİ OEM Tedarikçi Olarak çalışmaktadır.

PFPE bazlı ve PTFE (Teflon) ile kalınlaştırılmış  piyasa da ki ismiyle TEFLON lu gresl olarak da bilinen Beyaz renkli grestir.  Ürün NSF H1 sertifikalı olup Gıda sanayiinde Gofret Makinelerinde Tekstil de Ram Tezgahlarında Otomotiv Boyahane ve Kataforez tesislerin de Konveyör zincir rulmanlarında da çok ca kullanılır. En büyük özelliği çok yüksek sıcaklıklarda ve çok düşük sıcaklıklarda dahi mükemmel performans göstermesidir. Petrol türevi baz yağlardan üretilmediği ve Gazlardan oluşan yapısı nedeniyle İnert (Tepkimeye Girmeyen) dış ortamdan gelen olumsuz hiçbir olaydan etkilenmez. Yüksek damlama noktası ve çok uzun tekrar yağlanabilirlik süreleri sayesinde nerdeyse sadece yılda 1 kez yağlama yaparak tesis ve makinelerinizi arıza yapmadan güvenlik altına alabilirsiniz.

Diğer bir çok alanda uygulama şansı bulan PFPE+PTFE gresler özelliklerine göre seçilerek tüm ortam ve çalışma şartları göz önüne alınarak seçilmelidir.

Daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

1844 Yılın Günümüze Nye Lubricants

Nye Sektörlere Göre Ürünler