JUNHE KAPLAMA TEKNOLOJİLERİ

REEL Endüstriyel Kimyasallar Makine İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş olarak uzun soluklu görüşmelere istinaden ÇİN in konusunda en büyük firması olan JUNHE KAPLAMA TEKNOLOJİLERİ firmasıyla yaptığımız anlaşma üzerine

 1. Kaplama tesislerinin kurulumu
 2. Kaplama kimyasallarının satışı
 3. Yedek parça ve teknik servis hizmetlerinin verilmesi konusunda   bir iş birliği protokolü imzalanmıştır.

Changzhou Junhe Teknoloji Stok Co, Ltd
1998 yılında Changzhou, Jiangsu kuruldu endüstriyel ince kimyasallar, özel ekipman ve hizmetler çözüm sağlayıcısı geliştirmeye adamış bir yüksek teknoloji kuruluştur.
Çinko pul mikro tabaka korozyon koruma kaplaması temel ürünlerimizden biridir, firmamız 20 yıl uygulama ve difüzyondan sonra Ar-Ge’ye milyon yatırım yaparak Japonya ve ABD’den Zinc Flake Coating  kaplama teknolojisinin deneyimine ve dersine dayanmaktadır, Junhe çinko pul mikro tabaka korozyon koruma kaplaması zaten Çin’in önde gelen markalarından biri haline geldi.

https://junhe.asbestcdn.com/imglibs/files/s800++.mp

WHY CHOOSE JUNHE
Changzhou Junhe Technology Stock Co.,Ltd

1998 yılında Jiangsu, Changzhou’da kurulan endüstriyel hassas kimyasallar, özel ekipman ve hizmet çözüm sağlayıcısı geliştirmeye adanmış bir yüksek teknoloji ürünü kuruluştur.
Çinko pul mikro tabaka korozyon koruyucu kaplama temel ürünlerimizden biridir, firmamız Japonya ve ABD’den Çinko pul mikro tabakalı korozyon koruyucu kaplama teknolojisinin deneyiminden ve dersinden yararlanır, 20 yıllık uygulama ve difüzyonun ardından Ar-Ge’ye milyon yatırım yapar, Junhe çinko pul mikro tabakası Korozyon koruma kaplaması zaten Çin’in önde gelen markalarından biri haline geldi.

Zinc flake coating

Takdim etmek:
Çinko pul kaplamalar, korozyona karşı iyi koruma sağlayan elektrolitik olmayan kaplamalardır. Bu kaplamalar, inorganik bir matrisle birbirine bağlanan bir çinko ve alüminyum pul karışımından oluşur.
Çinko pul kaplamalar için spesifikasyonlar uluslararası ISO 10683 standardında ve ayrıca EN 13858 Avrupa standardında tanımlanmıştır. ISO 10683 dişli bağlantı elemanları için çinko pul kaplamalar için gereksinimleri belirtir ve EN 13858 dişsiz bağlantı elemanları için çinko pul kaplamalar için gereksinimleri açıklar ve diğer bölümler için de.

 • Özellikler :
  Günümüzde bunlar, çeşitli avantajlar sundukları için bağlantı elemanları ve diğer parçalar için otomotiv endüstrisinde tercih edilen kaplamalardır:

  İyi görünüm (renklendirme)
  Korozyona karşı çok iyi koruma (teknik özelliklere ve kaplama kalınlığına bağlı olarak 240 – 1.500 saat) Aşırı sıcaklıklara dayanıklı
  İyi kimyasal direnç

Cooperative partner

Junhe Brake Disc Coating Line

Junhe Fren Diski Kaplama Hattı

Bağımsız Ar-Ge, akıllı tasarım, enerji tasarrufu, çevre dostu, ürün imalatının tamamlanmasıyla% 100 kontrol, kalite garantisi ile % 100 kör alan yok.
İşlenmekte olan iş parçası, silindir yükleme, kesintisiz bağlantı, otomatik zincir iletimi, veri iletimini senkronize etme,% 100 tam kontrol.
Ön ısıtma işlemi için bir döngü süresi 30 saniyedir, fren diski ön ısıtma sıcaklığı 50 ila 60 santigrat derecedir.
Kayar kayar platform, iş parçasını hizalamak için iş parçası tesviye mekanizması ile donatılmış, desteklemeyi ve iş parçası transferini tamamlar
Bölücü püskürtme platformu, kuru püskürtme odası içine yerleştirilmiş, püskürtme istasyonları ve üst-alt malzeme istasyonları ile donatılmıştır, her istasyon dönüşümlü olarak dönme çalışması için 3 disk için dönme ekseni destek noktaları ile donatılmıştır.
FESTO valf adası kapalı döngü kontrol püskürtme sistemini kullanarak daha hızlı ve daha yüksek hassasiyete sahip çok konumlu robot senkron püskürtme sistemi, Boya israfını azaltmak ve daha çevre dostu olan Püskürtme filmi kalınlığı daha homojen.
Boya besleme sistemi, karıştırma ve filtrasyon sistemi ile donatılmış boya besleme odası içerisinde yer almaktadır.
Transfer cihazı, doğalgaz tüneli fırınına transfer yapan bölücü püskürtme platformunun üst-alt malzeme istasyonuna ve Bölücü püskürtme platformunun üst-alt malzeme istasyonuna aktaran üst malzeme istasyonu kaydırmalı kayar platformuna uygulanır. Servo motor, kapalı döngü kontrolü ile sürülür.
Doğal gaz tünel fırını, zincir iletimi ile donatılmıştır, kiriş, fırının kullanım oranını iyileştirmek için yüksek ve düşük yer değiştirme destek çubuğu ile donatılmıştır.
Elektrik kontrolü, daha verimli, daha kullanışlı, uzaktan arıza teşhisi, izleme ve güncellemeyi destekleyen iletişim yöntemini kullanır.