ANASAYFA

REEL ENDÜSTRİYEL KİMYASALLAR MAKİNA İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş

 

 

DEMİR ÇELİK

 

 

Molygraph’ın özel yağlayıcıları, çelik imalat endüstrisinin maliyetleri düşürmesine ve başarıyla çalışmasını sağlamasına yardımcı oldu. Çelik üretimi, kayganlaştırıcılar için yüksek talepler sağlayan zorlu bir işlemdir.

 

 

 

METAL
DÖV

METAL DÖVME

Gelecek nesil Graphol dövme yağları, performans ve verimlilikle ilgili mevcut sorunları çözmek için özel olarak formüle edilmiştir.

 

 

BAKIM VE ONARIM MÜHENDİSLİĞİ

Molygraph’taki Genel mühendislik bölümü, Endüstriyel, Elektrik ve mekanik bakım için çeşitli özel yağlama çözümleri sunmaktadır. Çözüm yelpazemiz dişliler, rulmanlar, kızaklar, tel halatlar, somunlar ve cıvatalar ile diğer mühendislik uygulamalarına hitap etmektedir. Molygraph gres yağları, yağlar, pas önleyiciler, çok amaçlı yağlayıcılar, CDK kitleri, temizleyiciler ve yağ sökücüler, Endüstri Kriterlerini fazlasıyla karşılamış ve kanıtlanmış ürünlerdir.

 

 

 

METAL İŞLEME VE TAŞLAMA

Metal kesme ve Taşlama zorlu bir uygulamadır. Sürecin her aşamasında bir dizi zorlukla gelir. Bu nedenle, doğru tipte bir sıvı, bir araya geldiğinde en fazla ürün verimliliğini sağlamada hayati bir rol oynar. Yapılacak 8 adımlı periyodik kontrollerle Verimliliğiniz maksimuma çıkacak ıskarta ve atık maliyetiniz minimize edilecektir.

 

 

MADENCİLİK

Madencilik zor koşullar altında çalışan özel ekipman gerektirir. Ekipmanın aşınma ve yıpranma etkilerini azaltmak için, Molgraph’ın son derece spesifik yağlayıcıları madencilik endüstrisinde önemli bir rol oynamaktadır.

 

 

 

GIDA VE İLAÇ SEKTÖRÜ

Gıda ve ilaç üretiminde güvenlik ve güvenilirlik son derece önemlidir. Molgraph’ın NSF-H1 ve Helal sertifikalı gres yağları, dişli yağları ve yağlama yağları, tehlikeli kirlenmeye karşı tam güvenlik sağlar.

 

 

OTOMOTİV

Nye Lubricants USA  yüksek kalitede sentetik otomotiv yağlayıcıları  üreten ve Büyük OEM’in Ford, GM, Bosch, Hyundai vb. Gibi dünya genelindeki Nye’nin süper özel yağları, Otomotiv uygulamalarında benzersiz performans sunar. Yaşam boyu yağlar , benzersiz ve tescilli kimyalar kullanılarak geliştirilmiş ve bu sayede Nye’yi dünyanın en önde gelen sentetik yağlayıcı tedarikçisi haline getirmiştir. Nye Lubricants ürünleriyle BURSA ve ESKİŞEHİR de de siz değerli dostlarımızın hizmetinizdeyiz.

ZIMBALAMA VE DELME

 

Smoothform Uçucu yağlar ürün yelpazesi, özellikle alüminyum bileşenlerin metal damgalanması ve delinmesi için özel olarak geliştirilmiştir.

 

 

ENERJİ VE PETROL

 

Kara ve Deniz sondajlarda makine güvenilirliği çok önemlidir, çünkü makineniz durursa ya da artarsa karınız düşer. Molygraph’ın kanıtlanmış yağlama maddesi yelpazesi, mükemmel performans sağlayarak bunun olmasını önler.

 

 

MÜHENDİSLİK

HİZMETLERİ
DOĞRU YAĞLAYICIYI SEÇEBİLMENİZ İÇİN YARDIM EDİYORUZ
İHTİYACINIZ İÇİN

Saha mühendislik hizmetleri ekibi, uygulamanız için doğru ürünü seçmenize yardımcı olacaktır. Büyük bir coğrafi varlığıyla, nerede olursanız olun, bir Molygraph temsilcisinin yalnızca bir aramanız uzaklığında olduğundan emin olabilirsiniz.

Bayii Olmak İçin Lütfen Arayınız.

Lokal Bayilikler Verilecektir.

Sezgin ALTINAY

0 532 347 66 32